Pobiegłyśmy po uśmiech

O tym, że warto pomagać, wie chyba większość z nas. Nie znamy dnia, kiedy może się okazać, że to My będziemy potrzebować pomocy, a jak wiadomo, dobro wraca.
1 czerwca damska reprezentacja Dwa+Trzy pobiegła po raz kolejny
w biegu charytatywnym „Run 4 a smile – Bieg o uśmiech” organizowanym przez studentów Wyższej Szkoły Biznesu, renomowanej sądeckiej uczelni. W tym roku trojaki pobiegły w wyższej już kategorii wiekowej, co przekładało się na wydłużenie dystansu, czyli trasy 300 m.
Emocje były jak zwykle ogromne, ja się tak darłam, kibicując, że nie zastanawiałam się, czy ktoś pomyśli o mnie, czy jestem normalna, czy nie 🙂 Najważniejsza była motywacja 🙂

Bieg dorosłych, jak co roku, miał dystans prawie 5 km terenem górzystym. Fajna trasa, miejscami dość stroma. Przyznaję się z ręką na sercu, że od poprzedniego biegu, który odbył się rok temu, przebiegłam się może z dwa razy. Kiedyś biegać uwielbiałam, bardzo mnie to odprężało, a teraz z racji zanieczyszczenia powietrza i wielu innych czynników z biegania zrezygnowałam. Najważniejsze dla mnie było, że trasę przebiegłam, a na mecie czekali moi osobiści kibice!

W tym roku padł rekord, jeśli chodzi o uczestników biegu, bo 615 osób ogromnego serca pobiegło, aby pomóc Dawidkowi Cebuli. Chłopczyk ma 3,5 roku i zmaga się ze skutkami przepukliny oponowo – rdzeniowej kręgosłupa. Tego roku nie tylko liczba osób, która wzięła udział w biegu była rekordowa, ale również kwota którą zebrano, bo dochód z imprezy
i wpłaty darczyńców przekroczyły kwotę 25.450 zł.

Pomagajmy, bo warto pomagać !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *